RTG PREFERENT Grup 1 - Temporada 2026/2027

EQUIPEJEGEPPFPCPUNTS
1CTT LA BISBAL3301536
2TT CASSà B3301456
3CTT RIPOLL3301356
4CTT CER L'ESCALA32111104
5TT SANTA CRISTINA3219114
6TT CASSà A31210112
7CTT BàSCARA3129102
8AVAP3129112
9CTT MALLORQUINES - SILS3128102
10CTT ARBúCIES3126122
11TT TRAMUNTANA3038120
12CTT TORROELLA3033150


JORNADES
›

Jornada 1

25/09/2026 · 20:30
Terreny de joc: Poliesportiu Municipal Can Delfí. C/ Prat de Can Delfí S/N, 17401 Arbúcies
25/09/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló d'Esports CEIP Guillem de Montgrí. Carrer del roser, 79, 17257 Torroella de Montgrí
25/09/2026 · 20:30
Terreny de joc: AVAP. Carrer Morató i Grau 6, baixos, 17004 Girona
25/09/2026 · 20:30
Terreny de joc: Escola Pedralta i Pavelló Municipal d'Esports. ESCOLA: Av. de l' Església, 4 /// PAVELLÓ: Pont de la Font del Rei, 1, 17246 Santa Cristina d'Aro
25/09/2026 · 20:30
Terreny de joc: Sala Polivalent de l'Escala, planta-1. Carrer Rusiñol 6, 17130 L'Escala
25/09/2026 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva

Jornada 2

02/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Poliesportiu Municipal Can Delfí. C/ Prat de Can Delfí S/N, 17401 Arbúcies
02/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Annex a camp municipal de futbol. Cocepció Ducluox s/n, 17500 Ripoll
02/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Lletanies s/n, 17483 Bàscara
02/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Gimnàs de l'Institut Olivar Gran. Avinguda Maria Àngels Anglada, 11 accés per porta lateral, 17600 Figueres
02/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
02/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva

Jornada 3

09/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Poliesportiu Municipal Can Delfí. C/ Prat de Can Delfí S/N, 17401 Arbúcies
09/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Lletanies s/n, 17483 Bàscara
09/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló de Sils. Av. Barceloneta, 40 (entrada per plaça dels esports), 17410 Sils
09/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló d'Esports CEIP Guillem de Montgrí. Carrer del roser, 79, 17257 Torroella de Montgrí
09/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: AVAP. Carrer Morató i Grau 6, baixos, 17004 Girona
09/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Escola Pedralta i Pavelló Municipal d'Esports. ESCOLA: Av. de l' Església, 4 /// PAVELLÓ: Pont de la Font del Rei, 1, 17246 Santa Cristina d'Aro

Jornada 4

16/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Lletanies s/n, 17483 Bàscara
16/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Gimnàs de l'Institut Olivar Gran. Avinguda Maria Àngels Anglada, 11 accés per porta lateral, 17600 Figueres
16/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
16/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló de Sils. Av. Barceloneta, 40 (entrada per plaça dels esports), 17410 Sils
16/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Sala Polivalent de l'Escala, planta-1. Carrer Rusiñol 6, 17130 L'Escala
16/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: AVAP. Carrer Morató i Grau 6, baixos, 17004 Girona

Jornada 5

23/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Poliesportiu Municipal Can Delfí. C/ Prat de Can Delfí S/N, 17401 Arbúcies
23/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
23/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
23/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Sala Polivalent de l'Escala, planta-1. Carrer Rusiñol 6, 17130 L'Escala
23/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Escola Pedralta i Pavelló Municipal d'Esports. ESCOLA: Av. de l' Església, 4 /// PAVELLÓ: Pont de la Font del Rei, 1, 17246 Santa Cristina d'Aro
23/10/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló d'Esports CEIP Guillem de Montgrí. Carrer del roser, 79, 17257 Torroella de Montgrí

Jornada 6

06/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
06/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
06/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Sala Polivalent de l'Escala, planta-1. Carrer Rusiñol 6, 17130 L'Escala
06/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Escola Pedralta i Pavelló Municipal d'Esports. ESCOLA: Av. de l' Església, 4 /// PAVELLÓ: Pont de la Font del Rei, 1, 17246 Santa Cristina d'Aro
06/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: AVAP. Carrer Morató i Grau 6, baixos, 17004 Girona
06/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló de Sils. Av. Barceloneta, 40 (entrada per plaça dels esports), 17410 Sils

Jornada 7

13/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Poliesportiu Municipal Can Delfí. C/ Prat de Can Delfí S/N, 17401 Arbúcies
13/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
13/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Gimnàs de l'Institut Olivar Gran. Avinguda Maria Àngels Anglada, 11 accés per porta lateral, 17600 Figueres
13/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Lletanies s/n, 17483 Bàscara
13/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Annex a camp municipal de futbol. Cocepció Ducluox s/n, 17500 Ripoll
13/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Avinguda Mas Clarà s/n, 17100 La Bisbal d'Empordà

Jornada 8

20/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Sala Polivalent de l'Escala, planta-1. Carrer Rusiñol 6, 17130 L'Escala
20/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Escola Pedralta i Pavelló Municipal d'Esports. ESCOLA: Av. de l' Església, 4 /// PAVELLÓ: Pont de la Font del Rei, 1, 17246 Santa Cristina d'Aro
20/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: AVAP. Carrer Morató i Grau 6, baixos, 17004 Girona
20/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló d'Esports CEIP Guillem de Montgrí. Carrer del roser, 79, 17257 Torroella de Montgrí
20/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló de Sils. Av. Barceloneta, 40 (entrada per plaça dels esports), 17410 Sils
20/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Avinguda Mas Clarà s/n, 17100 La Bisbal d'Empordà

Jornada 9

27/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Poliesportiu Municipal Can Delfí. C/ Prat de Can Delfí S/N, 17401 Arbúcies
27/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: AVAP. Carrer Morató i Grau 6, baixos, 17004 Girona
27/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
27/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
27/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Gimnàs de l'Institut Olivar Gran. Avinguda Maria Àngels Anglada, 11 accés per porta lateral, 17600 Figueres
27/11/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Lletanies s/n, 17483 Bàscara

Jornada 10

11/12/2026 · 20:30
Terreny de joc: AVAP. Carrer Morató i Grau 6, baixos, 17004 Girona
11/12/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló d'Esports CEIP Guillem de Montgrí. Carrer del roser, 79, 17257 Torroella de Montgrí
11/12/2026 · 20:30
Terreny de joc: Sala Polivalent de l'Escala, planta-1. Carrer Rusiñol 6, 17130 L'Escala
11/12/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Avinguda Mas Clarà s/n, 17100 La Bisbal d'Empordà
11/12/2026 · 20:30
Terreny de joc: Annex a camp municipal de futbol. Cocepció Ducluox s/n, 17500 Ripoll
11/12/2026 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Lletanies s/n, 17483 Bàscara

Jornada 11

15/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: Poliesportiu Municipal Can Delfí. C/ Prat de Can Delfí S/N, 17401 Arbúcies
15/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló de Sils. Av. Barceloneta, 40 (entrada per plaça dels esports), 17410 Sils
15/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: Escola Pedralta i Pavelló Municipal d'Esports. ESCOLA: Av. de l' Església, 4 /// PAVELLÓ: Pont de la Font del Rei, 1, 17246 Santa Cristina d'Aro
15/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: Sala Polivalent de l'Escala, planta-1. Carrer Rusiñol 6, 17130 L'Escala
15/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
15/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva

Jornada 12

22/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló de Sils. Av. Barceloneta, 40 (entrada per plaça dels esports), 17410 Sils
22/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Avinguda Mas Clarà s/n, 17100 La Bisbal d'Empordà
22/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: Annex a camp municipal de futbol. Cocepció Ducluox s/n, 17500 Ripoll
22/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Lletanies s/n, 17483 Bàscara
22/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: Gimnàs de l'Institut Olivar Gran. Avinguda Maria Àngels Anglada, 11 accés per porta lateral, 17600 Figueres
22/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva

Jornada 13

29/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Avinguda Mas Clarà s/n, 17100 La Bisbal d'Empordà
29/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló de Sils. Av. Barceloneta, 40 (entrada per plaça dels esports), 17410 Sils
29/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló d'Esports CEIP Guillem de Montgrí. Carrer del roser, 79, 17257 Torroella de Montgrí
29/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: AVAP. Carrer Morató i Grau 6, baixos, 17004 Girona
29/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: Escola Pedralta i Pavelló Municipal d'Esports. ESCOLA: Av. de l' Església, 4 /// PAVELLÓ: Pont de la Font del Rei, 1, 17246 Santa Cristina d'Aro
29/01/2027 · 20:30
Terreny de joc: Sala Polivalent de l'Escala, planta-1. Carrer Rusiñol 6, 17130 L'Escala

Jornada 14

05/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: Annex a camp municipal de futbol. Cocepció Ducluox s/n, 17500 Ripoll
05/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Avinguda Mas Clarà s/n, 17100 La Bisbal d'Empordà
05/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: Gimnàs de l'Institut Olivar Gran. Avinguda Maria Àngels Anglada, 11 accés per porta lateral, 17600 Figueres
05/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
05/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
05/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: Sala Polivalent de l'Escala, planta-1. Carrer Rusiñol 6, 17130 L'Escala

Jornada 15

19/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: Poliesportiu Municipal Can Delfí. C/ Prat de Can Delfí S/N, 17401 Arbúcies
19/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: Annex a camp municipal de futbol. Cocepció Ducluox s/n, 17500 Ripoll
19/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Avinguda Mas Clarà s/n, 17100 La Bisbal d'Empordà
19/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
12/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló d'Esports CEIP Guillem de Montgrí. Carrer del roser, 79, 17257 Torroella de Montgrí
19/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: Escola Pedralta i Pavelló Municipal d'Esports. ESCOLA: Av. de l' Església, 4 /// PAVELLÓ: Pont de la Font del Rei, 1, 17246 Santa Cristina d'Aro

Jornada 16

26/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: Gimnàs de l'Institut Olivar Gran. Avinguda Maria Àngels Anglada, 11 accés per porta lateral, 17600 Figueres
26/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Lletanies s/n, 17483 Bàscara
26/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: Annex a camp municipal de futbol. Cocepció Ducluox s/n, 17500 Ripoll
26/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Avinguda Mas Clarà s/n, 17100 La Bisbal d'Empordà
26/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló de Sils. Av. Barceloneta, 40 (entrada per plaça dels esports), 17410 Sils
26/02/2027 · 20:30
Terreny de joc: AVAP. Carrer Morató i Grau 6, baixos, 17004 Girona

Jornada 17

19/03/2027 · 20:30
Terreny de joc: Poliesportiu Municipal Can Delfí. C/ Prat de Can Delfí S/N, 17401 Arbúcies
05/03/2027 · 20:30
Terreny de joc: Gimnàs de l'Institut Olivar Gran. Avinguda Maria Àngels Anglada, 11 accés per porta lateral, 17600 Figueres
05/03/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Lletanies s/n, 17483 Bàscara
05/03/2027 · 20:30
Terreny de joc: Annex a camp municipal de futbol. Cocepció Ducluox s/n, 17500 Ripoll
05/03/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Avinguda Mas Clarà s/n, 17100 La Bisbal d'Empordà
05/03/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló d'Esports CEIP Guillem de Montgrí. Carrer del roser, 79, 17257 Torroella de Montgrí

Jornada 18

12/03/2027 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
12/03/2027 · 20:30
Terreny de joc: Sala Polivalent de l'Escala, planta-1. Carrer Rusiñol 6, 17130 L'Escala
12/03/2027 · 20:30
Terreny de joc: Escola Pedralta i Pavelló Municipal d'Esports. ESCOLA: Av. de l' Església, 4 /// PAVELLÓ: Pont de la Font del Rei, 1, 17246 Santa Cristina d'Aro
12/03/2027 · 20:30
Terreny de joc: AVAP. Carrer Morató i Grau 6, baixos, 17004 Girona
12/03/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló d'Esports CEIP Guillem de Montgrí. Carrer del roser, 79, 17257 Torroella de Montgrí
12/03/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló de Sils. Av. Barceloneta, 40 (entrada per plaça dels esports), 17410 Sils

Jornada 19

02/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Poliesportiu Municipal Can Delfí. C/ Prat de Can Delfí S/N, 17401 Arbúcies
02/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
02/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
02/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Gimnàs de l'Institut Olivar Gran. Avinguda Maria Àngels Anglada, 11 accés per porta lateral, 17600 Figueres
02/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Lletanies s/n, 17483 Bàscara
02/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Annex a camp municipal de futbol. Cocepció Ducluox s/n, 17500 Ripoll

Jornada 20

09/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Escola Pedralta i Pavelló Municipal d'Esports. ESCOLA: Av. de l' Església, 4 /// PAVELLÓ: Pont de la Font del Rei, 1, 17246 Santa Cristina d'Aro
09/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Sala Polivalent de l'Escala, planta-1. Carrer Rusiñol 6, 17130 L'Escala
09/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló d'Esports CEIP Guillem de Montgrí. Carrer del roser, 79, 17257 Torroella de Montgrí
09/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló de Sils. Av. Barceloneta, 40 (entrada per plaça dels esports), 17410 Sils
09/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Avinguda Mas Clarà s/n, 17100 La Bisbal d'Empordà
09/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Annex a camp municipal de futbol. Cocepció Ducluox s/n, 17500 Ripoll

Jornada 21

30/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Poliesportiu Municipal Can Delfí. C/ Prat de Can Delfí S/N, 17401 Arbúcies
30/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Escola Pedralta i Pavelló Municipal d'Esports. ESCOLA: Av. de l' Església, 4 /// PAVELLÓ: Pont de la Font del Rei, 1, 17246 Santa Cristina d'Aro
30/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló de Sils. Av. Barceloneta, 40 (entrada per plaça dels esports), 17410 Sils
30/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
30/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Polivalent Municipal. C/ del Gironès 16, 17244 Cassà de la Selva
30/04/2027 · 20:30
Terreny de joc: Gimnàs de l'Institut Olivar Gran. Avinguda Maria Àngels Anglada, 11 accés per porta lateral, 17600 Figueres

Jornada 22

07/05/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló d'Esports CEIP Guillem de Montgrí. Carrer del roser, 79, 17257 Torroella de Montgrí
07/05/2027 · 20:30
Terreny de joc: AVAP. Carrer Morató i Grau 6, baixos, 17004 Girona
07/05/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Avinguda Mas Clarà s/n, 17100 La Bisbal d'Empordà
07/05/2027 · 20:30
Terreny de joc: Annex a camp municipal de futbol. Cocepció Ducluox s/n, 17500 Ripoll
07/05/2027 · 20:30
Terreny de joc: Pavelló municipal. Lletanies s/n, 17483 Bàscara
07/05/2027 · 20:30
Terreny de joc: Gimnàs de l'Institut Olivar Gran. Avinguda Maria Àngels Anglada, 11 accés per porta lateral, 17600 Figueres