Tercera divisió masculina

Grup 1

TDM Grup 1 - Temporada 2024/2025

EQUIPEJEGEPPFPCPUNTS
1CTT TRAMUNTANA - FIGUERES15123672624
2DESPí TT-ALUMINIOS ARAQUE14122563024
3ACCESIA - TT JOVES14112512922
4UE SANT CUGAT1495533518
5TARINAS CALELLA1587524216
6CTT VILABLAREIX - SFY1577434314
7C.T.T. LA BISBAL1578464914
8CTT OLOT - TRANSPORTS ESCAPA1568384712
9TT PARETS1559375010
10CTT BARCELONA1541135588
11TT CASSà1531229626
12CTT CARDEDEU EIG1421224604
JORNADES
›

Jornada 20

05/04/2025 · 16:30
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE VILABLAREIX. MARROC s/n,17180 VILABLAREIX
05/04/2025 · 17:00
Terreny de joc: I.E.S. JOSEP LLUIS SERT (sala Les Marines). CAMI RAL DE VALENCIA, S/Nº,08860 CASTELLDEFELS
06/04/2025 · 11:00
Terreny de joc: FÀBRICA LLOBET I GURI. C/SANT JAUME, 339,08370 CALELLA
05/04/2025 · 16:30
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL PLA DE LLACS. AV. REPÚBLICA ARGENTINA, 7,17800 OLOT
05/04/2025 · 17:00
Terreny de joc: Pavelló municipal. Rambla del Celler s/n 1r pis,8172 Sant Cugat del Vallès
06/04/2025 · 11:00
Terreny de joc: Pavelló Muncipal d'Esports de la Bisbal d'Empordà. Avinguda Mas Clara S/N,17100 La Bisbal d'Empordà