Tercera divisió masculina

Grup 2

Tercera Divisió Masculina Grup 2 - Temporada 2024/2025

EQUIPEJEGEPPFPCPUNTS
1CTT CASTELLDEFELS15114593322
2BLANXART XALOC OLESA15114603422
3LLUïSOS D'HORTA TT15104563020
4CN SABADELL15105583520
5CTT BADALONA1586523416
6CPP IGUALADA1587454616
7GIMNàSTIC DE TARRAGONA A1587454616
8CTT BALAGUER PàMIES VíTAE1577454214
9CTT POBLENOU1578434914
10AEC REUS154934488
11BORGES MAS BLANCH I JOVé1521319724
12ACLE GUISSONA CTT1511319662
JORNADES
›

Jornada 1

28/09/2024 · 16:00
CN Sabadell Borges Mas Blanch i Jové J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A ALEX SILVESTRE CASTILLO Y NEUS ROMA ROS 11-7 12-10 11-7 3 - 0 1 - 0
Terreny de joc: Centre de Tecnificació Enric Vall. C/ Mestra Maria Codina, 1,25400 Les Borges Blanques

Jornada 2

05/10/2024 · 10:30
CTT Castelldefels CN Sabadell J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A EVGENIIA PLENIDINA Y GEORGE KHIDASHELI 13-15 7-11 13-11 7-11 1 - 3 0 - 1
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N,08206 SABADELL

Jornada 3

13/10/2024 · 11:00
CN Sabadell Lluïsos d'Horta TT J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A OWEN YANG Y LLUIS GOMEZ ACIN 4-11 10-12 8-11 0 - 3 0 - 1
Terreny de joc: LLUÏSOS D'HORTA. C/ FELIU I CODINA 7 I 9,08031 BARCELONA

Jornada 4

20/10/2024 · 11:00
ACLE Guissona CTT CN Sabadell J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A ROGER RUBIÓ COSTA Y ALEX SILVESTRE CASTILLO 11-9 5-11 9-11 9-11 1 - 3 0 - 1
Terreny de joc: PAVELLÓ 11 DE SETEMBRE. RAMBLA DELS SEGADORS, 67 ,25210 GUISSONA

Jornada 5

26/10/2024 · 10:30
Gimnàstic de Tarragona A CN Sabadell J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A IVAN HERRERO RABASO Y IGNASI WEISZ ROMERO 9-11 2-11 8-11 0 - 3 0 - 1
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N,08206 SABADELL

Jornada 6

09/11/2024 · 17:00
Blanxart Xaloc Olesa CN Sabadell J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A JAUME JOFRE BOTEY Y ALEX SILVESTRE CASTILLO 6-11 11-3 11-6 10-12 11-2 3 - 2 1 - 0
Terreny de joc: ESCOLA MARE DE DÉU DE MONTSERRAT. C/ COLON CANTONADA C/ FERROCARRILS CATALANS,08640 OLESA DE MONTSERRAT

Jornada 7

16/11/2024 · 16:30
AEC Reus CN Sabadell J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A IKER ARCE GÓMEZ Y OWEN YANG 11-8 8-11 7-11 11-3 12-10 3 - 2 1 - 0
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N,08206 SABADELL

Jornada 8

23/11/2024 · 17:30
CN Sabadell CTT Badalona J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A ALEX SILVESTRE CASTILLO Y ARAN BOUZA YERGA 11-9 9-11 11-6 8-11 6-11 2 - 3 0 - 1
Terreny de joc: LA BADALONENSE. C. SANT ANASTASI, 14,08911 BADALONA

Jornada 9

30/11/2024 · 16:30
CTT Balaguer Pàmies Vítae CN Sabadell J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A ALEIX PÀMIES GALLEGO Y ALEX SILVESTRE CASTILLO 8-11 11-4 11-13 11-7 11-5 3 - 2 1 - 0
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N,08206 SABADELL

Jornada 10

14/12/2024 · 17:00
Terreny de joc: IES CATALONIA. C/PERU 195 (ENTRADA PER CARRER FLUVIA),08020 BARCELONA

Jornada 11

11/01/2025 · 10:30
CN Sabadell CPP Igualada J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A IGNASI WEISZ ROMERO Y DANIEL LUCO MANUBENS 11-7 4-11 9-11 11-13 1 - 3 0 - 1
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N,08206 SABADELL

Jornada 12

18/01/2025 · 16:30
Borges Mas Blanch i Jové CN Sabadell J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A JORDI ROMA LACASA Y ALEX SILVESTRE CASTILLO 9-11 10-12 7-11 0 - 3 0 - 1
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N,08206 SABADELL

Jornada 13

02/02/2025 · 11:00
CTT Castelldefels CN Sabadell J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A VIACHESLAV VOLODIN Y ALEX SILVESTRE CASTILLO 11-3 11-8 9-11 11-7 3 - 1 1 - 0
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CAMP ESPORTIU PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200,08860 CASTELLDEFELS

Jornada 14

08/02/2025 · 10:30
CN Sabadell Lluïsos d'Horta TT J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A OWEN YANG Y ROGER MIRO LLORENTE 7-11 11-5 8-11 11-8 9-11 2 - 3 0 - 1
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N,08206 SABADELL

Jornada 15

15/02/2025 · 10:30
ACLE Guissona CTT CN Sabadell J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A ALEX SILVESTRE CASTILLO Y ROGER RUBIÓ COSTA 10-12 8-11 4-11 0 - 3 0 - 1
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N,08206 SABADELL

Jornada 16

08/03/2025 · 16:00
Terreny de joc: Pavello del club Gimnàstic de Tarragona. Partida Budallera s/n ,43007 TARRAGONA

Jornada 17

15/03/2025 · 10:30
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N,08206 SABADELL

Jornada 18

22/03/2025 · 17:00
Terreny de joc: AEC Reus. Carrer Orien 17,43204 Reus

Jornada 19

29/03/2025 · 16:30
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N,08206 SABADELL

Jornada 20

05/04/2025 · 17:00
Terreny de joc: CEIP Àngel Guimerà. C/ Àngel Guimerà, s/n,25600 Balaguer

Jornada 21

26/04/2025 · 16:30
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N,08206 SABADELL

Jornada 22

03/05/2025 · 17:00
Terreny de joc: Poliesportiu Les Comes. Avinguda Carles Riba S/N,08700 Igualada