Copa Catalana Femenina

Grup 1

Copa Catalana Femenina Grup 1 - Temporada 2024/2025

EQUIPEJEGEPPFPCPUNTS
1CTT CASTELLDEFELS1211152822
2CTT VILASSAR12111481222
3CTT ELS AMICS TERRASSA1293441618
4DESPÍ TT - ALUMINIOS ARAQUE1266322812
5CTT VILABLAREIX1257243610
6MASQUEFA BONA TECA123921396
7CTT VILANOVA123914466
8CTT GRANOLLERS120125550
JORNADES
›

Jornada 1

26/10/2024 · 10:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS. PLAÇA DE LES CASERNES S/N,08800 VILANOVA I LA GELTRÚ
26/10/2024 · 10:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS. PLAÇA DE LES CASERNES S/N,08800 VILANOVA I LA GELTRÚ
26/10/2024 · 12:00
CTT VILANOVA CTT ELS AMICS TERRASSA J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
B JOSEFINA GIRALT GIRALT X AINA ROCABERT FONTANET 2-11 3-11 4-11 0 - 3 0 - 1
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS. PLAÇA DE LES CASERNES S/N,08800 VILANOVA I LA GELTRÚ
26/10/2024 · 12:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS. PLAÇA DE LES CASERNES S/N,08800 VILANOVA I LA GELTRÚ
26/10/2024 · 16:00
CTT CASTELLDEFELS CTT ELS AMICS TERRASSA J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
B SONIA GONZALEZ TORRES Y ESTEL NAVACERRADA SERRES 16-14 12-10 17-19 11-5 3 - 1 1 - 0
B SONIA GONZALEZ TORRES X AINA ROCABERT FONTANET 11-2 11-7 11-4 3 - 0 2 - 0
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS. PLAÇA DE LES CASERNES S/N,08800 VILANOVA I LA GELTRÚ
26/10/2024 · 16:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS. PLAÇA DE LES CASERNES S/N,08800 VILANOVA I LA GELTRÚ
26/10/2024 · 10:00
DESPÍ TT - ALUMINIOS ARAQUE CTT VILASSAR J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A GIULIA DIPOLLINA ANAYA GARCIA X TURA CARBONELL VINYET 6-11 8-11 6-11 0 - 3 0 - 1
B ARIADNA CARREÑO PASTOR Y GUADALUPE CUMPLIDO CHACON 6-11 1-11 4-11 0 - 3 0 - 2
D GIULIA DIPOLLINA ANAYA GARCIA D TURA CARBONELL VINYET 3-11 9-11 4-11 0 - 3 0 - 3
A GIULIA DIPOLLINA ANAYA GARCIA Y GUADALUPE CUMPLIDO CHACON 8-11 4-11 3-11 0 - 3 0 - 4
B ARIADNA CARREÑO PASTOR X TURA CARBONELL VINYET 11-3 13-11 7-11 11-5 3 - 1 1 - 4
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE VILABLAREIX. MARROC s/n,17180 VILABLAREIX
26/10/2024 · 10:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE VILABLAREIX. MARROC s/n,17180 VILABLAREIX
26/10/2024 · 12:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE VILABLAREIX. MARROC s/n,17180 VILABLAREIX
26/10/2024 · 12:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE VILABLAREIX. MARROC s/n,17180 VILABLAREIX
26/10/2024 · 16:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE VILABLAREIX. MARROC s/n,17180 VILABLAREIX
26/10/2024 · 16:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE VILABLAREIX. MARROC s/n,17180 VILABLAREIX