Tercera divisió masculina

Grup 2

Tercera Divisió Masculina Grup 2 - Temporada 2024/2025

EQUIPEJEGEPPFPCPUNTS
1CTT CASTELLDEFELS15114593322
2BLANXART XALOC OLESA15114603422
3LLUïSOS D'HORTA TT15104563020
4CN SABADELL15105583520
5CTT BADALONA1586523416
6CPP IGUALADA1587454616
7GIMNàSTIC DE TARRAGONA A1587454616
8CTT BALAGUER PàMIES VíTAE1577454214
9CTT POBLENOU1578434914
10AEC REUS154934488
11BORGES MAS BLANCH I JOVé1521319724
12ACLE GUISSONA CTT1511319662
JORNADES
›

Jornada 1

28/09/2024 · 17:30
Terreny de joc: LA BADALONENSE. C. SANT ANASTASI, 14, 08911 BADALONA
28/09/2024 · 17:00
Terreny de joc: CEIP Àngel Guimerà. C/ Àngel Guimerà, s/n, 25600 Balaguer
28/09/2024 · 17:00
Terreny de joc: IES CATALONIA. C/PERU 195 (ENTRADA PER CARRER FLUVIA), 08020 BARCELONA
28/09/2024 · 17:00
Terreny de joc: Poliesportiu Les Comes. Avinguda Carles Riba S/N, 08700 Igualada
28/09/2024 · 16:00
Terreny de joc: Centre de Tecnificació Enric Vall. C/ Mestra Maria Codina, 1, 25400 Les Borges Blanques
29/09/2024 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CAMP ESPORTIU PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200, 08860 CASTELLDEFELS

Jornada 2

06/10/2024 · 11:00
Terreny de joc: PAVELLÓ 11 DE SETEMBRE. RAMBLA DELS SEGADORS, 67 , 25210 GUISSONA
05/10/2024 · 10:30
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N, 08206 SABADELL
05/10/2024 · 16:00
Terreny de joc: Pavello del club Gimnàstic de Tarragona. Partida Budallera s/n , 43007 TARRAGONA
05/10/2024 · 17:00
Terreny de joc: ESCOLA MARE DE DÉU DE MONTSERRAT. C/ COLON CANTONADA C/ FERROCARRILS CATALANS, 08640 OLESA DE MONTSERRAT
05/10/2024 · 17:00
Terreny de joc: AEC Reus. Carrer Orien 17, 43204 Reus
05/10/2024 · 17:30
Terreny de joc: LA BADALONENSE. C. SANT ANASTASI, 14, 08911 BADALONA

Jornada 3

12/10/2024 · 17:00
Terreny de joc: CEIP Àngel Guimerà. C/ Àngel Guimerà, s/n, 25600 Balaguer
12/10/2024 · 17:00
Terreny de joc: IES CATALONIA. C/PERU 195 (ENTRADA PER CARRER FLUVIA), 08020 BARCELONA
12/10/2024 · 17:00
Terreny de joc: Poliesportiu Les Comes. Avinguda Carles Riba S/N, 08700 Igualada
12/10/2024 · 16:00
Terreny de joc: Centre de Tecnificació Enric Vall. C/ Mestra Maria Codina, 1, 25400 Les Borges Blanques
13/10/2024 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CAMP ESPORTIU PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200, 08860 CASTELLDEFELS
13/10/2024 · 11:00
Terreny de joc: LLUÏSOS D'HORTA. C/ FELIU I CODINA 7 I 9, 08031 BARCELONA

Jornada 4

20/10/2024 · 11:00
Terreny de joc: PAVELLÓ 11 DE SETEMBRE. RAMBLA DELS SEGADORS, 67 , 25210 GUISSONA
19/10/2024 · 16:00
Terreny de joc: Pavello del club Gimnàstic de Tarragona. Partida Budallera s/n , 43007 TARRAGONA
19/10/2024 · 17:00
Terreny de joc: ESCOLA MARE DE DÉU DE MONTSERRAT. C/ COLON CANTONADA C/ FERROCARRILS CATALANS, 08640 OLESA DE MONTSERRAT
19/10/2024 · 17:00
Terreny de joc: AEC Reus. Carrer Orien 17, 43204 Reus
19/10/2024 · 17:30
Terreny de joc: LA BADALONENSE. C. SANT ANASTASI, 14, 08911 BADALONA
19/10/2024 · 17:00
Terreny de joc: CEIP Àngel Guimerà. C/ Àngel Guimerà, s/n, 25600 Balaguer

Jornada 5

26/10/2024 · 17:00
Terreny de joc: IES CATALONIA. C/PERU 195 (ENTRADA PER CARRER FLUVIA), 08020 BARCELONA
26/10/2024 · 17:00
Terreny de joc: Poliesportiu Les Comes. Avinguda Carles Riba S/N, 08700 Igualada
26/10/2024 · 16:00
Terreny de joc: Centre de Tecnificació Enric Vall. C/ Mestra Maria Codina, 1, 25400 Les Borges Blanques
27/10/2024 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CAMP ESPORTIU PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200, 08860 CASTELLDEFELS
27/10/2024 · 11:00
Terreny de joc: LLUÏSOS D'HORTA. C/ FELIU I CODINA 7 I 9, 08031 BARCELONA
26/10/2024 · 10:30
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N, 08206 SABADELL

Jornada 6

10/11/2024 · 11:00
Terreny de joc: PAVELLÓ 11 DE SETEMBRE. RAMBLA DELS SEGADORS, 67 , 25210 GUISSONA
09/11/2024 · 17:00
Terreny de joc: ESCOLA MARE DE DÉU DE MONTSERRAT. C/ COLON CANTONADA C/ FERROCARRILS CATALANS, 08640 OLESA DE MONTSERRAT
09/11/2024 · 17:00
Terreny de joc: AEC Reus. Carrer Orien 17, 43204 Reus
09/11/2024 · 17:30
Terreny de joc: LA BADALONENSE. C. SANT ANASTASI, 14, 08911 BADALONA
09/11/2024 · 17:00
Terreny de joc: CEIP Àngel Guimerà. C/ Àngel Guimerà, s/n, 25600 Balaguer
09/11/2024 · 17:00
Terreny de joc: IES CATALONIA. C/PERU 195 (ENTRADA PER CARRER FLUVIA), 08020 BARCELONA

Jornada 7

16/11/2024 · 17:00
Terreny de joc: Poliesportiu Les Comes. Avinguda Carles Riba S/N, 08700 Igualada
16/11/2024 · 16:00
Terreny de joc: Centre de Tecnificació Enric Vall. C/ Mestra Maria Codina, 1, 25400 Les Borges Blanques
17/11/2024 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CAMP ESPORTIU PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200, 08860 CASTELLDEFELS
17/11/2024 · 11:00
Terreny de joc: LLUÏSOS D'HORTA. C/ FELIU I CODINA 7 I 9, 08031 BARCELONA
16/11/2024 · 16:30
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N, 08206 SABADELL
16/11/2024 · 16:00
Terreny de joc: Pavello del club Gimnàstic de Tarragona. Partida Budallera s/n , 43007 TARRAGONA

Jornada 8

24/11/2024 · 11:00
Terreny de joc: PAVELLÓ 11 DE SETEMBRE. RAMBLA DELS SEGADORS, 67 , 25210 GUISSONA
23/11/2024 · 17:00
Terreny de joc: AEC Reus. Carrer Orien 17, 43204 Reus
23/11/2024 · 17:30
Terreny de joc: LA BADALONENSE. C. SANT ANASTASI, 14, 08911 BADALONA
23/11/2024 · 17:00
Terreny de joc: CEIP Àngel Guimerà. C/ Àngel Guimerà, s/n, 25600 Balaguer
23/11/2024 · 17:00
Terreny de joc: IES CATALONIA. C/PERU 195 (ENTRADA PER CARRER FLUVIA), 08020 BARCELONA
23/11/2024 · 17:00
Terreny de joc: Poliesportiu Les Comes. Avinguda Carles Riba S/N, 08700 Igualada

Jornada 9

30/11/2024 · 16:00
Terreny de joc: Centre de Tecnificació Enric Vall. C/ Mestra Maria Codina, 1, 25400 Les Borges Blanques
01/12/2024 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CAMP ESPORTIU PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200, 08860 CASTELLDEFELS
01/12/2024 · 11:00
Terreny de joc: LLUÏSOS D'HORTA. C/ FELIU I CODINA 7 I 9, 08031 BARCELONA
30/11/2024 · 16:30
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N, 08206 SABADELL
30/11/2024 · 16:00
Terreny de joc: Pavello del club Gimnàstic de Tarragona. Partida Budallera s/n , 43007 TARRAGONA
30/11/2024 · 17:00
Terreny de joc: ESCOLA MARE DE DÉU DE MONTSERRAT. C/ COLON CANTONADA C/ FERROCARRILS CATALANS, 08640 OLESA DE MONTSERRAT

Jornada 10

15/12/2024 · 11:00
Terreny de joc: PAVELLÓ 11 DE SETEMBRE. RAMBLA DELS SEGADORS, 67 , 25210 GUISSONA
14/12/2024 · 17:30
Terreny de joc: LA BADALONENSE. C. SANT ANASTASI, 14, 08911 BADALONA
14/12/2024 · 17:00
Terreny de joc: CEIP Àngel Guimerà. C/ Àngel Guimerà, s/n, 25600 Balaguer
14/12/2024 · 17:00
Terreny de joc: IES CATALONIA. C/PERU 195 (ENTRADA PER CARRER FLUVIA), 08020 BARCELONA
14/12/2024 · 17:00
Terreny de joc: Poliesportiu Les Comes. Avinguda Carles Riba S/N, 08700 Igualada
14/12/2024 · 16:00
Terreny de joc: Centre de Tecnificació Enric Vall. C/ Mestra Maria Codina, 1, 25400 Les Borges Blanques

Jornada 11

12/01/2025 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CAMP ESPORTIU PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200, 08860 CASTELLDEFELS
12/01/2025 · 11:00
Terreny de joc: LLUÏSOS D'HORTA. C/ FELIU I CODINA 7 I 9, 08031 BARCELONA
11/01/2025 · 10:30
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N, 08206 SABADELL
11/01/2025 · 16:00
Terreny de joc: Pavello del club Gimnàstic de Tarragona. Partida Budallera s/n , 43007 TARRAGONA
11/01/2025 · 17:00
Terreny de joc: ESCOLA MARE DE DÉU DE MONTSERRAT. C/ COLON CANTONADA C/ FERROCARRILS CATALANS, 08640 OLESA DE MONTSERRAT
11/01/2025 · 17:00
Terreny de joc: AEC Reus. Carrer Orien 17, 43204 Reus

Jornada 12

19/01/2025 · 11:00
Terreny de joc: PAVELLÓ 11 DE SETEMBRE. RAMBLA DELS SEGADORS, 67 , 25210 GUISSONA
18/01/2025 · 17:00
Terreny de joc: AEC Reus. Carrer Orien 17, 43204 Reus
18/01/2025 · 17:00
Terreny de joc: ESCOLA MARE DE DÉU DE MONTSERRAT. C/ COLON CANTONADA C/ FERROCARRILS CATALANS, 08640 OLESA DE MONTSERRAT
18/01/2025 · 16:00
Terreny de joc: Pavello del club Gimnàstic de Tarragona. Partida Budallera s/n , 43007 TARRAGONA
18/01/2025 · 16:30
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N, 08206 SABADELL
19/01/2025 · 11:00
Terreny de joc: LLUÏSOS D'HORTA. C/ FELIU I CODINA 7 I 9, 08031 BARCELONA

Jornada 13

02/02/2025 · 11:00
Terreny de joc: LLUÏSOS D'HORTA. C/ FELIU I CODINA 7 I 9, 08031 BARCELONA
02/02/2025 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CAMP ESPORTIU PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200, 08860 CASTELLDEFELS
01/02/2025 · 16:00
Terreny de joc: Centre de Tecnificació Enric Vall. C/ Mestra Maria Codina, 1, 25400 Les Borges Blanques
01/02/2025 · 17:00
Terreny de joc: Poliesportiu Les Comes. Avinguda Carles Riba S/N, 08700 Igualada
01/02/2025 · 17:00
Terreny de joc: IES CATALONIA. C/PERU 195 (ENTRADA PER CARRER FLUVIA), 08020 BARCELONA
01/02/2025 · 17:00
Terreny de joc: CEIP Àngel Guimerà. C/ Àngel Guimerà, s/n, 25600 Balaguer

Jornada 14

09/02/2025 · 11:00
Terreny de joc: PAVELLÓ 11 DE SETEMBRE. RAMBLA DELS SEGADORS, 67 , 25210 GUISSONA
08/02/2025 · 17:30
Terreny de joc: LA BADALONENSE. C. SANT ANASTASI, 14, 08911 BADALONA
08/02/2025 · 17:00
Terreny de joc: AEC Reus. Carrer Orien 17, 43204 Reus
08/02/2025 · 17:00
Terreny de joc: ESCOLA MARE DE DÉU DE MONTSERRAT. C/ COLON CANTONADA C/ FERROCARRILS CATALANS, 08640 OLESA DE MONTSERRAT
08/02/2025 · 16:00
Terreny de joc: Pavello del club Gimnàstic de Tarragona. Partida Budallera s/n , 43007 TARRAGONA
08/02/2025 · 10:30
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N, 08206 SABADELL

Jornada 15

15/02/2025 · 10:30
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N, 08206 SABADELL
16/02/2025 · 11:00
Terreny de joc: LLUÏSOS D'HORTA. C/ FELIU I CODINA 7 I 9, 08031 BARCELONA
16/02/2025 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CAMP ESPORTIU PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200, 08860 CASTELLDEFELS
15/02/2025 · 16:00
Terreny de joc: Centre de Tecnificació Enric Vall. C/ Mestra Maria Codina, 1, 25400 Les Borges Blanques
15/02/2025 · 17:00
Terreny de joc: Poliesportiu Les Comes. Avinguda Carles Riba S/N, 08700 Igualada
15/02/2025 · 17:00
Terreny de joc: IES CATALONIA. C/PERU 195 (ENTRADA PER CARRER FLUVIA), 08020 BARCELONA

Jornada 16

09/03/2025 · 11:00
Terreny de joc: PAVELLÓ 11 DE SETEMBRE. RAMBLA DELS SEGADORS, 67 , 25210 GUISSONA
08/03/2025 · 17:00
Terreny de joc: CEIP Àngel Guimerà. C/ Àngel Guimerà, s/n, 25600 Balaguer
08/03/2025 · 17:30
Terreny de joc: LA BADALONENSE. C. SANT ANASTASI, 14, 08911 BADALONA
08/03/2025 · 17:00
Terreny de joc: AEC Reus. Carrer Orien 17, 43204 Reus
08/03/2025 · 17:00
Terreny de joc: ESCOLA MARE DE DÉU DE MONTSERRAT. C/ COLON CANTONADA C/ FERROCARRILS CATALANS, 08640 OLESA DE MONTSERRAT
08/03/2025 · 16:00
Terreny de joc: Pavello del club Gimnàstic de Tarragona. Partida Budallera s/n , 43007 TARRAGONA

Jornada 17

15/03/2025 · 16:00
Terreny de joc: Pavello del club Gimnàstic de Tarragona. Partida Budallera s/n , 43007 TARRAGONA
15/03/2025 · 10:30
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N, 08206 SABADELL
16/03/2025 · 11:00
Terreny de joc: LLUÏSOS D'HORTA. C/ FELIU I CODINA 7 I 9, 08031 BARCELONA
16/03/2025 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CAMP ESPORTIU PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200, 08860 CASTELLDEFELS
15/03/2025 · 16:00
Terreny de joc: Centre de Tecnificació Enric Vall. C/ Mestra Maria Codina, 1, 25400 Les Borges Blanques
15/03/2025 · 17:00
Terreny de joc: Poliesportiu Les Comes. Avinguda Carles Riba S/N, 08700 Igualada

Jornada 18

23/03/2025 · 11:00
Terreny de joc: PAVELLÓ 11 DE SETEMBRE. RAMBLA DELS SEGADORS, 67 , 25210 GUISSONA
22/03/2025 · 17:00
Terreny de joc: IES CATALONIA. C/PERU 195 (ENTRADA PER CARRER FLUVIA), 08020 BARCELONA
22/03/2025 · 17:00
Terreny de joc: CEIP Àngel Guimerà. C/ Àngel Guimerà, s/n, 25600 Balaguer
22/03/2025 · 17:30
Terreny de joc: LA BADALONENSE. C. SANT ANASTASI, 14, 08911 BADALONA
22/03/2025 · 17:00
Terreny de joc: AEC Reus. Carrer Orien 17, 43204 Reus
22/03/2025 · 17:00
Terreny de joc: ESCOLA MARE DE DÉU DE MONTSERRAT. C/ COLON CANTONADA C/ FERROCARRILS CATALANS, 08640 OLESA DE MONTSERRAT

Jornada 19

29/03/2025 · 17:00
Terreny de joc: ESCOLA MARE DE DÉU DE MONTSERRAT. C/ COLON CANTONADA C/ FERROCARRILS CATALANS, 08640 OLESA DE MONTSERRAT
29/03/2025 · 16:00
Terreny de joc: Pavello del club Gimnàstic de Tarragona. Partida Budallera s/n , 43007 TARRAGONA
29/03/2025 · 16:30
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N, 08206 SABADELL
30/03/2025 · 11:00
Terreny de joc: LLUÏSOS D'HORTA. C/ FELIU I CODINA 7 I 9, 08031 BARCELONA
30/03/2025 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CAMP ESPORTIU PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200, 08860 CASTELLDEFELS
29/03/2025 · 16:00
Terreny de joc: Centre de Tecnificació Enric Vall. C/ Mestra Maria Codina, 1, 25400 Les Borges Blanques

Jornada 20

06/04/2025 · 11:00
Terreny de joc: PAVELLÓ 11 DE SETEMBRE. RAMBLA DELS SEGADORS, 67 , 25210 GUISSONA
05/04/2025 · 17:00
Terreny de joc: Poliesportiu Les Comes. Avinguda Carles Riba S/N, 08700 Igualada
05/04/2025 · 17:00
Terreny de joc: IES CATALONIA. C/PERU 195 (ENTRADA PER CARRER FLUVIA), 08020 BARCELONA
05/04/2025 · 17:00
Terreny de joc: CEIP Àngel Guimerà. C/ Àngel Guimerà, s/n, 25600 Balaguer
05/04/2025 · 17:30
Terreny de joc: LA BADALONENSE. C. SANT ANASTASI, 14, 08911 BADALONA
05/04/2025 · 17:00
Terreny de joc: AEC Reus. Carrer Orien 17, 43204 Reus

Jornada 21

26/04/2025 · 17:00
Terreny de joc: AEC Reus. Carrer Orien 17, 43204 Reus
26/04/2025 · 17:00
Terreny de joc: ESCOLA MARE DE DÉU DE MONTSERRAT. C/ COLON CANTONADA C/ FERROCARRILS CATALANS, 08640 OLESA DE MONTSERRAT
26/04/2025 · 16:00
Terreny de joc: Pavello del club Gimnàstic de Tarragona. Partida Budallera s/n , 43007 TARRAGONA
26/04/2025 · 16:30
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N, 08206 SABADELL
27/04/2025 · 11:00
Terreny de joc: LLUÏSOS D'HORTA. C/ FELIU I CODINA 7 I 9, 08031 BARCELONA
27/04/2025 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CAMP ESPORTIU PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200, 08860 CASTELLDEFELS

Jornada 22

04/05/2025 · 11:00
Terreny de joc: PAVELLÓ 11 DE SETEMBRE. RAMBLA DELS SEGADORS, 67 , 25210 GUISSONA
03/05/2025 · 16:00
Terreny de joc: Centre de Tecnificació Enric Vall. C/ Mestra Maria Codina, 1, 25400 Les Borges Blanques
03/05/2025 · 17:00
Terreny de joc: Poliesportiu Les Comes. Avinguda Carles Riba S/N, 08700 Igualada
03/05/2025 · 17:00
Terreny de joc: IES CATALONIA. C/PERU 195 (ENTRADA PER CARRER FLUVIA), 08020 BARCELONA
03/05/2025 · 17:00
Terreny de joc: CEIP Àngel Guimerà. C/ Àngel Guimerà, s/n, 25600 Balaguer
03/05/2025 · 17:30
Terreny de joc: LA BADALONENSE. C. SANT ANASTASI, 14, 08911 BADALONA