Tercera divisió masculina

Grup 2

Tercera Divisió Masculina Grup 2 - Temporada 2024/2025

EQUIPEJEGEPPFPCPUNTS
1CTT CASTELLDEFELS15114593322
2BLANXART XALOC OLESA15114603422
3LLUïSOS D'HORTA TT15104563020
4CN SABADELL15105583520
5CTT BADALONA1586523416
6CPP IGUALADA1587454616
7GIMNàSTIC DE TARRAGONA A1587454616
8CTT BALAGUER PàMIES VíTAE1577454214
9CTT POBLENOU1578434914
10AEC REUS154934488
11BORGES MAS BLANCH I JOVé1521319724
12ACLE GUISSONA CTT1511319662
JORNADES
›

Jornada 4

20/10/2024 · 11:00
ACLE Guissona CTT CN Sabadell J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A ROGER RUBIÓ COSTA Y ALEX SILVESTRE CASTILLO 11-9 5-11 9-11 9-11 1 - 3 0 - 1
Terreny de joc: PAVELLÓ 11 DE SETEMBRE. RAMBLA DELS SEGADORS, 67 ,25210 GUISSONA
19/10/2024 · 16:00
Gimnàstic de Tarragona A Lluïsos d'Horta TT J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A GABRIEL ORCERA FERNANDEZ Y LLUIS GOMEZ ACIN 14-16 7-11 11-7 11-9 7-11 2 - 3 0 - 1
Terreny de joc: Pavello del club Gimnàstic de Tarragona. Partida Budallera s/n ,43007 TARRAGONA
19/10/2024 · 17:00
CTT Castelldefels Blanxart Xaloc Olesa J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A CRISTIAN SANTIAGO GASCÓ Y ALBERT RULL BORONAT 11-5 11-8 11-9 3 - 0 1 - 0
Terreny de joc: ESCOLA MARE DE DÉU DE MONTSERRAT. C/ COLON CANTONADA C/ FERROCARRILS CATALANS,08640 OLESA DE MONTSERRAT
19/10/2024 · 17:00
AEC Reus Borges Mas Blanch i Jové J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A IKER ARCE GÓMEZ Y MARÇAL MORENO SAUMELL 8-11 11-6 3-11 11-2 9-11 2 - 3 0 - 1
Terreny de joc: AEC Reus. Carrer Orien 17,43204 Reus
19/10/2024 · 17:30
CPP Igualada CTT Badalona J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A NESTOR TRONCOSO ACETE Y ARNAU RAVENTÓS MONTSERRAT 5-11 10-12 10-12 0 - 3 0 - 1
Terreny de joc: LA BADALONENSE. C. SANT ANASTASI, 14,08911 BADALONA
19/10/2024 · 17:00
Terreny de joc: CEIP Àngel Guimerà. C/ Àngel Guimerà, s/n,25600 Balaguer