Tercera divisió masculina

Grup 2

Tercera Divisió Masculina Grup 2 - Temporada 2024/2025

EQUIPEJEGEPPFPCPUNTS
1CTT CASTELLDEFELS15114593322
2BLANXART XALOC OLESA15114603422
3LLUïSOS D'HORTA TT15104563020
4CN SABADELL15105583520
5CTT BADALONA1586523416
6CPP IGUALADA1587454616
7GIMNàSTIC DE TARRAGONA A1587454616
8CTT BALAGUER PàMIES VíTAE1577454214
9CTT POBLENOU1578434914
10AEC REUS154934488
11BORGES MAS BLANCH I JOVé1521319724
12ACLE GUISSONA CTT1511319662
JORNADES
›

Jornada 15

15/02/2025 · 10:30
ACLE Guissona CTT CN Sabadell J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A ALEX SILVESTRE CASTILLO Y ROGER RUBIÓ COSTA 10-12 8-11 4-11 0 - 3 0 - 1
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N,08206 SABADELL
16/02/2025 · 11:00
Lluïsos d'Horta TT Gimnàstic de Tarragona A J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A ROGER MIRO LLORENTE Y IVAN HERRERO RABASO 11-8 10-12 11-5 11-6 3 - 1 1 - 0
Terreny de joc: LLUÏSOS D'HORTA. C/ FELIU I CODINA 7 I 9,08031 BARCELONA
16/02/2025 · 11:00
CTT Castelldefels Blanxart Xaloc Olesa J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A VIACHESLAV VOLODIN Y MANEL SUÑE ANDRES 11-8 8-11 1-11 11-2 11-4 3 - 2 1 - 0
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CAMP ESPORTIU PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200,08860 CASTELLDEFELS
15/02/2025 · 16:00
AEC Reus Borges Mas Blanch i Jové J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A M. ANGEL CHICO ZURANO Y NEUS ROMA ROS 11-5 11-3 11-7 3 - 0 1 - 0
Terreny de joc: Centre de Tecnificació Enric Vall. C/ Mestra Maria Codina, 1,25400 Les Borges Blanques
15/02/2025 · 17:00
CPP Igualada CTT Badalona J1 J2 J3 J4 J5 Res. Global
A BERNAT LUCO PEREZ Y ARNAU RAVENTÓS MONTSERRAT 7-11 11-8 8-11 11-4 5-11 2 - 3 0 - 1
Terreny de joc: Poliesportiu Les Comes. Avinguda Carles Riba S/N,08700 Igualada
15/02/2025 · 17:00
Terreny de joc: IES CATALONIA. C/PERU 195 (ENTRADA PER CARRER FLUVIA),08020 BARCELONA