Tercera Divisió Masculina Grup 2 - Temporada 2025/2026

EQUIPEJEGEPPFPCPUNTS
1CETT ESPARREGUERA221931013438
2CTT CASTELLGALI22184894636
3CPP IGUALADA22166894832
4CTT BALAGUER PÀMIES VÍTAE22148786128
5CLUB GIMNÀSTIC DE TARRAGONA "A"221012637720
6LES BORGES MASIA TERO221012687320
7CTT CASTELLDEFELS221012666920
8GRANDVALIRA CTT ENCAMP22913558518
9CTT MOLLERUSSA ARCUSIN22814657216
10CTT ELS AMICS TERRASSA22715508814
11CN SABADELL22616578212
12CTTSALLENT.RESET22517459110

JORNADES
›

Jornada 1

27/09/2025 · 18:00
Terreny de joc: CEIP ÀNGEL GUIMERÀ. C/ÀNGEL GUIMERÀ, S/N. ENTRAR PEL LATERAL DRET, TROBAREU UNA PORTA AMB UN TIMBRE ON HI HA EL LOGO DEL CLUB., 25600 BALAGUER
Àrbitre: J. DAMIÀ CRISPI BUSTAMANTE
27/09/2025 · 16:00
Terreny de joc: PAVELLÓ DEL CLUB GIMNÀSTIC DE TARRAGONA. PARTIDA BUDALLERA S/N . DEVANT DEL CAMP DE FUTBOL, 43007 TARRAGONA
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA
27/09/2025 · 16:00
Terreny de joc: CENTRE DE TECNIFICACIÓ ENRIC VALL. C/ MESTRA MARIA CODINA, 1. , 25400 LES BORGES BLANQUES
Àrbitre: RAIMOND ALOY ROCAMADÓ
27/09/2025 · 17:00
Terreny de joc: COMPLEX ESPORTIU I SOCIOCULTURAL D'ENCAMP. PASSEIG DE L'ALGUER, S/N. , AD200 ENCAMP
Àrbitre: TONI BERENGUERES
27/09/2025 · 16:30
Terreny de joc: GIMNÀS DEL COL·LEGI POMPEU FABRA. C/ DR. JOSEP LLUC S/N. ENTRADA PER LA PORTA GRISA, 25230 MOLLERUSSA
Àrbitre: JOSEP Mª SERRET G. DE CACERES
27/09/2025 · 17:00
Terreny de joc: LOCAL TENNIS TAULA PABELLÓ DE LES COMES. CARRER CARLES RIBA, S/N. ENTRADA PER LA PORTA DE L'ANFITEATRE, 08700 IGUALADA
Àrbitre: PERE VIADER BOSCH

Jornada 2

05/10/2025 · 10:00
Terreny de joc: CTT ELS AMICS TERRASSA. CTRA. MATADEPERA, 323. , 08225 TERRASSA
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA
04/10/2025 · 17:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE SALLENT. C.VERGE DEL PILAR S/N. SI NO ESTÀ OBERT EL PAVELLÓ, S'ENTRA PER L'ESCALA COSTAT PAVELLÓ, 08650 SALLENT
Àrbitre: GIL ARUMI CROSAS
05/10/2025 · 10:00
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N. , 08206 SABADELL
Àrbitre: JUDITH GUTIERREZ PUIG
05/10/2025 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CEM PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200. , 08860 CASTELLDEFELS
Àrbitre: JUAN ANTONIO FLORES MARTINEZ
04/10/2025 · 17:00
Terreny de joc: SALA JOAN ROMEU. C/MESTRE TOMÀS CABEZA 13. , 08292 ESPARREGUERA
Àrbitre: JOSEP Mª SERRET G. DE CACERES
04/10/2025 · 18:00
Terreny de joc: CEIP ÀNGEL GUIMERÀ. C/ÀNGEL GUIMERÀ, S/N. ENTRAR PEL LATERAL DRET, TROBAREU UNA PORTA AMB UN TIMBRE ON HI HA EL LOGO DEL CLUB., 25600 BALAGUER
Àrbitre: XAVIER CASADÓ PAGÉS

Jornada 3

18/10/2025 · 16:00
Terreny de joc: PAVELLÓ DEL CLUB GIMNÀSTIC DE TARRAGONA. PARTIDA BUDALLERA S/N . DEVANT DEL CAMP DE FUTBOL, 43007 TARRAGONA
Àrbitre: ENRIC CASADO PAGES
18/10/2025 · 16:00
Terreny de joc: CENTRE DE TECNIFICACIÓ ENRIC VALL. C/ MESTRA MARIA CODINA, 1. , 25400 LES BORGES BLANQUES
05/10/2025 · 17:00
Terreny de joc: SALA JOAN ROMEU. C/MESTRE TOMÀS CABEZA 13. , 08292 ESPARREGUERA
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA
18/10/2025 · 16:30
Terreny de joc: GIMNÀS DEL COL·LEGI POMPEU FABRA. C/ DR. JOSEP LLUC S/N. ENTRADA PER LA PORTA GRISA, 25230 MOLLERUSSA
Àrbitre: PERE VIADER BOSCH
18/10/2025 · 17:00
Terreny de joc: LOCAL TENNIS TAULA PABELLÓ DE LES COMES. CARRER CARLES RIBA, S/N. ENTRADA PER LA PORTA DE L'ANFITEATRE, 08700 IGUALADA
18/10/2025 · 17:00
Terreny de joc: CTT CASTELLGALI. CARRER DELS AFORES 11. COSTAT FÀBRICA RETO, 08297 CASTELLGALÍ
Àrbitre: GIL ARUMI CROSAS

Jornada 4

26/10/2025 · 10:00
Terreny de joc: CTT ELS AMICS TERRASSA. CTRA. MATADEPERA, 323. , 08225 TERRASSA
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA
26/10/2025 · 10:00
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N. , 08206 SABADELL
Àrbitre: RAIMOND ALOY ROCAMADÓ
25/10/2025 · 17:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CEM PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200., 08860 CASTELLDEFELS
Àrbitre: J. DAMIÀ CRISPI BUSTAMANTE
25/10/2025 · 17:00
Terreny de joc: SALA JOAN ROMEU. C/MESTRE TOMÀS CABEZA 13. , 08292 ESPARREGUERA
Àrbitre: JOSEP Mª SERRET G. DE CACERES
13/10/2025 · 20:00
Terreny de joc: CEIP ÀNGEL GUIMERÀ. C/ÀNGEL GUIMERÀ, S/N. ENTRAR PEL LATERAL DRET, TROBAREU UNA PORTA AMB UN TIMBRE ON HI HA EL LOGO DEL CLUB., 25600 BALAGUER
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA
25/10/2025 · 16:00
Terreny de joc: PAVELLÓ DEL CLUB GIMNÀSTIC DE TARRAGONA. PARTIDA BUDALLERA S/N . DEVANT DEL CAMP DE FUTBOL, 43007 TARRAGONA
Àrbitre: DAVID SANTOS

Jornada 5

01/11/2025 · 16:00
Terreny de joc: CENTRE DE TECNIFICACIÓ ENRIC VALL. C/ MESTRA MARIA CODINA, 1. , 25400 LES BORGES BLANQUES
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA
01/11/2025 · 15:00
Terreny de joc: COMPLEX ESPORTIU I SOCIOCULTURAL D'ENCAMP. PASSEIG DE L'ALGUER, S/N., AD200 ENCAMP
Àrbitre: TONI BERENGUERES
01/11/2025 · 16:30
Terreny de joc: GIMNÀS DEL COL·LEGI POMPEU FABRA. C/ DR. JOSEP LLUC S/N. ENTRADA PER LA PORTA GRISA, 25230 MOLLERUSSA
Àrbitre: FRANCISCO FERNANDEZ QUESADA
01/11/2025 · 17:00
Terreny de joc: LOCAL TENNIS TAULA PABELLÓ DE LES COMES. CARRER CARLES RIBA, S/N. ENTRADA PER LA PORTA DE L'ANFITEATRE, 08700 IGUALADA
Àrbitre: RAIMOND ALOY ROCAMADÓ
01/11/2025 · 17:00
Terreny de joc: CTT CASTELLGALI. CARRER DELS AFORES 11. COSTAT FÀBRICA RETO, 08297 CASTELLGALÍ
01/11/2025 · 17:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE SALLENT. C.VERGE DEL PILAR S/N. SI NO ESTÀ OBERT EL PAVELLÓ, S'ENTRA PER L'ESCALA COSTAT PAVELLÓ, 08650 SALLENT
Àrbitre: ROSANA CEBALLOS

Jornada 6

09/11/2025 · 10:00
Terreny de joc: CTT ELS AMICS TERRASSA. CTRA. MATADEPERA, 323. , 08225 TERRASSA
Àrbitre: ADRIÀ HERNÁNDEZ ORDOÑO
09/11/2025 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CEM PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200. , 08860 CASTELLDEFELS
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA
08/11/2025 · 17:00
Terreny de joc: SALA JOAN ROMEU. C/MESTRE TOMÀS CABEZA 13. , 08292 ESPARREGUERA
Àrbitre: RAIMOND ALOY ROCAMADÓ
08/11/2025 · 18:00
Terreny de joc: CEIP ÀNGEL GUIMERÀ. C/ÀNGEL GUIMERÀ, S/N. ENTRAR PEL LATERAL DRET, TROBAREU UNA PORTA AMB UN TIMBRE ON HI HA EL LOGO DEL CLUB., 25600 BALAGUER
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA
08/11/2025 · 16:00
Terreny de joc: PAVELLÓ DEL CLUB GIMNÀSTIC DE TARRAGONA. PARTIDA BUDALLERA S/N . DEVANT DEL CAMP DE FUTBOL, 43007 TARRAGONA
Àrbitre: JORDI FERRATE AGUILAR
08/11/2025 · 16:00
Terreny de joc: CENTRE DE TECNIFICACIÓ ENRIC VALL. C/ MESTRA MARIA CODINA, 1. , 25400 LES BORGES BLANQUES
Àrbitre: FRANCISCO FERNANDEZ QUESADA

Jornada 7

15/11/2025 · 17:00
Terreny de joc: COMPLEX ESPORTIU I SOCIOCULTURAL D'ENCAMP. PASSEIG DE L'ALGUER, S/N. , AD200 ENCAMP
Àrbitre: TONI BERENGUERES
15/11/2025 · 10:30
Terreny de joc: GIMNÀS DEL COL·LEGI POMPEU FABRA. C/ DR. JOSEP LLUC S/N. ENTRADA PER LA PORTA GRISA, 25230 MOLLERUSSA
Àrbitre: JOSEP CAMPANYA FIGUERES
15/11/2025 · 17:00
Terreny de joc: LOCAL TENNIS TAULA PABELLÓ DE LES COMES. CARRER CARLES RIBA, S/N. ENTRADA PER LA PORTA DE L'ANFITEATRE, 08700 IGUALADA
Àrbitre: JOSEP Mª SERRET G. DE CACERES
15/11/2025 · 17:00
Terreny de joc: CTT CASTELLGALI. CARRER DELS AFORES 11. COSTAT FÀBRICA RETO, 08297 CASTELLGALÍ
Àrbitre: GIL ARUMI CROSAS
15/11/2025 · 17:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE SALLENT. C.VERGE DEL PILAR S/N. SI NO ESTÀ OBERT EL PAVELLÓ, S'ENTRA PER L'ESCALA COSTAT PAVELLÓ, 08650 SALLENT
Àrbitre: ARNAU GUZMÁN VIDAL
16/11/2025 · 10:00
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N. , 08206 SABADELL
Àrbitre: JUDITH GUTIERREZ PUIG

Jornada 8

23/11/2025 · 10:00
Terreny de joc: CTT ELS AMICS TERRASSA. CTRA. MATADEPERA, 323. , 08225 TERRASSA
Àrbitre: JUAN ANTONIO FLORES MARTINEZ
22/11/2025 · 17:00
Terreny de joc: SALA JOAN ROMEU. C/MESTRE TOMÀS CABEZA 13. , 08292 ESPARREGUERA
Àrbitre: JONATHAN CORTES BAZ
22/11/2025 · 18:00
Terreny de joc: CEIP ÀNGEL GUIMERÀ. C/ÀNGEL GUIMERÀ, S/N. ENTRAR PEL LATERAL DRET, TROBAREU UNA PORTA AMB UN TIMBRE ON HI HA EL LOGO DEL CLUB., 25600 BALAGUER
Àrbitre: MARC FERRUZ SERRANO
22/11/2025 · 16:00
Terreny de joc: PAVELLÓ DEL CLUB GIMNÀSTIC DE TARRAGONA. PARTIDA BUDALLERA S/N . DEVANT DEL CAMP DE FUTBOL, 43007 TARRAGONA
Àrbitre: JOSEP CAMPANYA FIGUERES
22/11/2025 · 16:00
Terreny de joc: CENTRE DE TECNIFICACIÓ ENRIC VALL. C/ MESTRA MARIA CODINA, 1. , 25400 LES BORGES BLANQUES
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA
22/11/2025 · 10:30
Terreny de joc: COMPLEX ESPORTIU I SOCIOCULTURAL D'ENCAMP. PASSEIG DE L'ALGUER, S/N., AD200 ENCAMP
Àrbitre: TONI BERENGUERES

Jornada 9

29/11/2025 · 16:30
Terreny de joc: GIMNÀS DEL COL·LEGI POMPEU FABRA. C/ DR. JOSEP LLUC S/N. ENTRADA PER LA PORTA GRISA, 25230 MOLLERUSSA
Àrbitre: JOSEP CAMPANYA FIGUERES
29/11/2025 · 17:00
Terreny de joc: LOCAL TENNIS TAULA PABELLÓ DE LES COMES. CARRER CARLES RIBA, S/N. ENTRADA PER LA PORTA DE L'ANFITEATRE, 08700 IGUALADA
Àrbitre: JONATHAN CORTES BAZ
29/11/2025 · 17:00
Terreny de joc: CTT CASTELLGALI. CARRER DELS AFORES 11. COSTAT FÀBRICA RETO, 08297 CASTELLGALÍ
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA
29/11/2025 · 17:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE SALLENT. C.VERGE DEL PILAR S/N. SI NO ESTÀ OBERT EL PAVELLÓ, S'ENTRA PER L'ESCALA COSTAT PAVELLÓ, 08650 SALLENT
30/11/2025 · 10:00
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N. , 08206 SABADELL
Àrbitre: ADRIÀ HERNÁNDEZ ORDOÑO
30/11/2025 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CEM PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200. , 08860 CASTELLDEFELS
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA

Jornada 10

14/12/2025 · 10:00
Terreny de joc: CTT ELS AMICS TERRASSA. CTRA. MATADEPERA, 323. , 08225 TERRASSA
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA
13/12/2025 · 18:00
Terreny de joc: CEIP ÀNGEL GUIMERÀ. C/ÀNGEL GUIMERÀ, S/N. ENTRAR PEL LATERAL DRET, TROBAREU UNA PORTA AMB UN TIMBRE ON HI HA EL LOGO DEL CLUB., 25600 BALAGUER
13/12/2025 · 16:00
Terreny de joc: PAVELLÓ DEL CLUB GIMNÀSTIC DE TARRAGONA. PARTIDA BUDALLERA S/N . DEVANT DEL CAMP DE FUTBOL, 43007 TARRAGONA
13/12/2025 · 16:00
Terreny de joc: CENTRE DE TECNIFICACIÓ ENRIC VALL. C/ MESTRA MARIA CODINA, 1. , 25400 LES BORGES BLANQUES
Àrbitre: JONATHAN CORTES BAZ
13/12/2025 · 17:00
Terreny de joc: COMPLEX ESPORTIU I SOCIOCULTURAL D'ENCAMP. PASSEIG DE L'ALGUER, S/N. , AD200 ENCAMP
Àrbitre: TONI BERENGUERES
13/12/2025 · 16:30
Terreny de joc: GIMNÀS DEL COL·LEGI POMPEU FABRA. C/ DR. JOSEP LLUC S/N. ENTRADA PER LA PORTA GRISA, 25230 MOLLERUSSA

Jornada 11

10/01/2026 · 17:00
Terreny de joc: LOCAL TENNIS TAULA PABELLÓ DE LES COMES. CARRER CARLES RIBA, S/N. ENTRADA PER LA PORTA DE L'ANFITEATRE, 08700 IGUALADA
Àrbitre: JOSEP Mª SERRET G. DE CACERES
10/01/2026 · 17:00
Terreny de joc: CTT CASTELLGALI. CARRER DELS AFORES 11. COSTAT FÀBRICA RETO, 08297 CASTELLGALÍ
Àrbitre: JONATHAN CORTES BAZ
10/01/2026 · 19:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE SALLENT. C.VERGE DEL PILAR S/N. SI NO ESTÀ OBERT EL PAVELLÓ, S'ENTRA PER L'ESCALA COSTAT PAVELLÓ, 08650 SALLENT
Àrbitre: IRINA KOZHUKHOVA
11/01/2026 · 10:00
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N. , 08206 SABADELL
Àrbitre: JONATHAN CORTES BAZ
10/01/2026 · 17:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CEM PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200., 08860 CASTELLDEFELS
10/01/2026 · 17:00
Terreny de joc: SALA JOAN ROMEU. C/MESTRE TOMÀS CABEZA 13. , 08292 ESPARREGUERA

Jornada 12

18/01/2026 · 10:00
Terreny de joc: CTT ELS AMICS TERRASSA. CTRA. MATADEPERA, 323. , 08225 TERRASSA
Àrbitre: JONATHAN CORTES BAZ
17/01/2026 · 17:00
Terreny de joc: SALA JOAN ROMEU. C/MESTRE TOMÀS CABEZA 13. , 08292 ESPARREGUERA
Àrbitre: J. DAMIÀ CRISPI BUSTAMANTE
18/01/2026 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CEM PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200. , 08860 CASTELLDEFELS
Àrbitre: ERIC MOGEDANO SERRANO
18/01/2026 · 10:00
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N. , 08206 SABADELL
Àrbitre: ADRIÀ HERNÁNDEZ ORDOÑO
17/01/2026 · 17:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE SALLENT. C.VERGE DEL PILAR S/N. SI NO ESTÀ OBERT EL PAVELLÓ, S'ENTRA PER L'ESCALA COSTAT PAVELLÓ, 08650 SALLENT
Àrbitre: JONATHAN CORTES BAZ
17/01/2026 · 17:00
Terreny de joc: CTT CASTELLGALI. CARRER DELS AFORES 11. COSTAT FÀBRICA RETO, 08297 CASTELLGALÍ
Àrbitre: PERE VIADER BOSCH

Jornada 13

24/01/2026 · 17:00
Terreny de joc: CTT CASTELLGALI. CARRER DELS AFORES 11. COSTAT FÀBRICA RETO, 08297 CASTELLGALÍ
Àrbitre: J. DAMIÀ CRISPI BUSTAMANTE
24/01/2026 · 17:00
Terreny de joc: LOCAL TENNIS TAULA PABELLÓ DE LES COMES. CARRER CARLES RIBA, S/N. ENTRADA PER LA PORTA DE L'ANFITEATRE, 08700 IGUALADA
Àrbitre: FRANCISCO FERNANDEZ QUESADA
08/02/2026 · 10:30
Terreny de joc: GIMNÀS DEL COL·LEGI POMPEU FABRA. C/ DR. JOSEP LLUC S/N. ENTRADA PER LA PORTA GRISA, 25230 MOLLERUSSA
24/01/2026 · 17:00
Terreny de joc: COMPLEX ESPORTIU I SOCIOCULTURAL D'ENCAMP. PASSEIG DE L'ALGUER, S/N. , AD200 ENCAMP
Àrbitre: TONI BERENGUERES
24/01/2026 · 16:00
Terreny de joc: CENTRE DE TECNIFICACIÓ ENRIC VALL. C/ MESTRA MARIA CODINA, 1. , 25400 LES BORGES BLANQUES
Àrbitre: JOSEP CAMPANYA FIGUERES
24/01/2026 · 16:00
Terreny de joc: PAVELLÓ DEL CLUB GIMNÀSTIC DE TARRAGONA. PARTIDA BUDALLERA S/N . DEVANT DEL CAMP DE FUTBOL, 43007 TARRAGONA
Àrbitre: DAVID CAMPANYA BASSEDA

Jornada 14

01/02/2026 · 10:00
Terreny de joc: CTT ELS AMICS TERRASSA. CTRA. MATADEPERA, 323. , 08225 TERRASSA
Àrbitre: MARC FERRUZ SERRANO
31/01/2026 · 18:00
Terreny de joc: CEIP ÀNGEL GUIMERÀ. C/ÀNGEL GUIMERÀ, S/N. ENTRAR PEL LATERAL DRET, TROBAREU UNA PORTA AMB UN TIMBRE ON HI HA EL LOGO DEL CLUB., 25600 BALAGUER
Àrbitre: JOSEP Mª SERRET G. DE CACERES
31/01/2026 · 17:00
Terreny de joc: COMPLEX ESPORTIU I SOCIOCULTURAL D'ENCAMP. PASSEIG DE L'ALGUER, S/N. , AD200 ENCAMP
Àrbitre: TONI BERENGUERES
01/02/2026 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CEM PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200. , 08860 CASTELLDEFELS
Àrbitre: VICTOR FERNANDEZ VICENTE
01/02/2026 · 10:00
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N. , 08206 SABADELL
Àrbitre: JONATHAN CORTES BAZ
31/01/2026 · 17:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE SALLENT. C.VERGE DEL PILAR S/N. SI NO ESTÀ OBERT EL PAVELLÓ, S'ENTRA PER L'ESCALA COSTAT PAVELLÓ, 08650 SALLENT
Àrbitre: RAIMOND ALOY ROCAMADÓ

Jornada 15

07/02/2026 · 17:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE SALLENT. C.VERGE DEL PILAR S/N. SI NO ESTÀ OBERT EL PAVELLÓ, S'ENTRA PER L'ESCALA COSTAT PAVELLÓ, 08650 SALLENT
Àrbitre: FRANCISCO FERNANDEZ QUESADA
07/02/2026 · 17:00
Terreny de joc: CTT CASTELLGALI. CARRER DELS AFORES 11. COSTAT FÀBRICA RETO, 08297 CASTELLGALÍ
Àrbitre: GIL ARUMI CROSAS
07/02/2026 · 17:00
Terreny de joc: LOCAL TENNIS TAULA PABELLÓ DE LES COMES. CARRER CARLES RIBA, S/N. ENTRADA PER LA PORTA DE L'ANFITEATRE, 08700 IGUALADA
Àrbitre: JUAN ANTONIO FLORES MARTINEZ
07/02/2026 · 16:30
Terreny de joc: GIMNÀS DEL COL·LEGI POMPEU FABRA. C/ DR. JOSEP LLUC S/N. ENTRADA PER LA PORTA GRISA, 25230 MOLLERUSSA
Àrbitre: JONATHAN CORTES BAZ
08/02/2026 · 11:00
Terreny de joc: COMPLEX ESPORTIU I SOCIOCULTURAL D'ENCAMP. PASSEIG DE L'ALGUER, S/N. , AD200 ENCAMP
Àrbitre: TOMÁS LEONE
07/02/2026 · 16:00
Terreny de joc: CENTRE DE TECNIFICACIÓ ENRIC VALL. C/ MESTRA MARIA CODINA, 1. , 25400 LES BORGES BLANQUES
Àrbitre: JOSEP Mª SERRET G. DE CACERES

Jornada 16

01/03/2026 · 10:00
Terreny de joc: CTT ELS AMICS TERRASSA. CTRA. MATADEPERA, 323. , 08225 TERRASSA
28/02/2026 · 16:00
Terreny de joc: COMPLEX EDUCATIU DE TARRAGONA. AUTOVIA SALOU S/N., 43006 TARRAGONA
Àrbitre: JOSEP Mª SERRET G. DE CACERES
28/02/2026 · 18:00
Terreny de joc: CEIP ÀNGEL GUIMERÀ. C/ÀNGEL GUIMERÀ, S/N. ENTRAR PEL LATERAL DRET, TROBAREU UNA PORTA AMB UN TIMBRE ON HI HA EL LOGO DEL CLUB., 25600 BALAGUER
Àrbitre: JONATHAN CORTES BAZ
28/02/2026 · 17:00
Terreny de joc: SALA JOAN ROMEU. C/MESTRE TOMÀS CABEZA 13. , 08292 ESPARREGUERA
Àrbitre: FRANCISCO FERNANDEZ QUESADA
28/02/2026 · 17:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CEM PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200., 08860 CASTELLDEFELS
Àrbitre: MARC FERRUZ SERRANO
01/03/2026 · 10:00
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N. , 08206 SABADELL
Àrbitre: JONATHAN CORTES BAZ

Jornada 17

22/03/2026 · 10:00
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N. , 08206 SABADELL
Àrbitre: CARLOS ZAPATA PAEZ
21/03/2026 · 17:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE SALLENT. C.VERGE DEL PILAR S/N. SI NO ESTÀ OBERT EL PAVELLÓ, S'ENTRA PER L'ESCALA COSTAT PAVELLÓ, 08650 SALLENT
Àrbitre: GIL ARUMI CROSAS
21/03/2026 · 17:00
Terreny de joc: CTT CASTELLGALI. CARRER DELS AFORES 11. COSTAT FÀBRICA RETO, 08297 CASTELLGALÍ
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA
21/03/2026 · 17:00
Terreny de joc: LOCAL TENNIS TAULA PABELLÓ DE LES COMES. CARRER CARLES RIBA, S/N. ENTRADA PER LA PORTA DE L'ANFITEATRE, 08700 IGUALADA
Àrbitre: JOSEP Mª SERRET G. DE CACERES
21/03/2026 · 16:30
Terreny de joc: GIMNÀS DEL COL·LEGI POMPEU FABRA. C/ DR. JOSEP LLUC S/N. ENTRADA PER LA PORTA GRISA, 25230 MOLLERUSSA
Àrbitre: ARNAU GUZMÁN VIDAL
21/03/2026 · 17:00
Terreny de joc: COMPLEX ESPORTIU I SOCIOCULTURAL D'ENCAMP. PASSEIG DE L'ALGUER, S/N. , AD200 ENCAMP

Jornada 18

12/04/2026 · 10:00
Terreny de joc: CTT ELS AMICS TERRASSA. CTRA. MATADEPERA, 323. , 08225 TERRASSA
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA
11/04/2026 · 16:00
Terreny de joc: CENTRE DE TECNIFICACIÓ ENRIC VALL. C/ MESTRA MARIA CODINA, 1. , 25400 LES BORGES BLANQUES
Àrbitre: JOSEP Mª SERRET G. DE CACERES
11/04/2026 · 16:00
Terreny de joc: PAVELLÓ DEL CLUB GIMNÀSTIC DE TARRAGONA. PARTIDA BUDALLERA S/N . DEVANT DEL CAMP DE FUTBOL, 43007 TARRAGONA
Àrbitre: JOSEP CAMPANYA FIGUERES
11/04/2026 · 18:00
Terreny de joc: CEIP ÀNGEL GUIMERÀ. C/ÀNGEL GUIMERÀ, S/N. ENTRAR PEL LATERAL DRET, TROBAREU UNA PORTA AMB UN TIMBRE ON HI HA EL LOGO DEL CLUB., 25600 BALAGUER
11/04/2026 · 17:00
Terreny de joc: SALA JOAN ROMEU. C/MESTRE TOMÀS CABEZA 13. , 08292 ESPARREGUERA
Àrbitre: ARNAU GUZMÁN VIDAL
12/04/2026 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CEM PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200. , 08860 CASTELLDEFELS
Àrbitre: JONATHAN CORTES BAZ

Jornada 19

19/04/2026 · 11:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CEM PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200. , 08860 CASTELLDEFELS
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA
19/04/2026 · 10:00
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N. , 08206 SABADELL
Àrbitre: VICTOR LLORENS RAMOS
18/04/2026 · 17:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE SALLENT. C.VERGE DEL PILAR S/N. SI NO ESTÀ OBERT EL PAVELLÓ, S'ENTRA PER L'ESCALA COSTAT PAVELLÓ, 08650 SALLENT
Àrbitre: JONATHAN CORTES BAZ
18/04/2026 · 17:00
Terreny de joc: CTT CASTELLGALI. CARRER DELS AFORES 11. COSTAT FÀBRICA RETO, 08297 CASTELLGALÍ
Àrbitre: ARNAU GUZMÁN VIDAL
18/04/2026 · 17:00
Terreny de joc: LOCAL TENNIS TAULA PABELLÓ DE LES COMES. CARRER CARLES RIBA, S/N. ENTRADA PER LA PORTA DE L'ANFITEATRE, 08700 IGUALADA
18/04/2026 · 16:30
Terreny de joc: GIMNÀS DEL COL·LEGI POMPEU FABRA. C/ DR. JOSEP LLUC S/N. ENTRADA PER LA PORTA GRISA, 25230 MOLLERUSSA
Àrbitre: XAVIER CASADÓ PAGÉS

Jornada 20

26/04/2026 · 10:00
Terreny de joc: CTT ELS AMICS TERRASSA. CTRA. MATADEPERA, 323. , 08225 TERRASSA
Àrbitre: ADRIÀ HERNÁNDEZ ORDOÑO
25/04/2026 · 17:00
Terreny de joc: COMPLEX ESPORTIU I SOCIOCULTURAL D'ENCAMP. PASSEIG DE L'ALGUER, S/N. , AD200 ENCAMP
Àrbitre: TOMÁS LEONE
25/04/2026 · 16:00
Terreny de joc: CENTRE DE TECNIFICACIÓ ENRIC VALL. C/ MESTRA MARIA CODINA, 1. , 25400 LES BORGES BLANQUES
Àrbitre: MARC FERRUZ SERRANO
25/04/2026 · 16:00
Terreny de joc: PAVELLÓ DEL CLUB GIMNÀSTIC DE TARRAGONA. PARTIDA BUDALLERA S/N . DEVANT DEL CAMP DE FUTBOL, 43007 TARRAGONA
Àrbitre: JOSEP Mª SERRET G. DE CACERES
25/04/2026 · 18:00
Terreny de joc: CEIP ÀNGEL GUIMERÀ. C/ÀNGEL GUIMERÀ, S/N. ENTRAR PEL LATERAL DRET, TROBAREU UNA PORTA AMB UN TIMBRE ON HI HA EL LOGO DEL CLUB., 25600 BALAGUER
Àrbitre: JOSEP CAMPANYA FIGUERES
25/04/2026 · 17:00
Terreny de joc: SALA JOAN ROMEU. C/MESTRE TOMÀS CABEZA 13. , 08292 ESPARREGUERA
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA

Jornada 21

02/05/2026 · 17:00
Terreny de joc: SALA JOAN ROMEU. C/MESTRE TOMÀS CABEZA 13. , 08292 ESPARREGUERA
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA
02/05/2026 · 17:00
Terreny de joc: SALA POLIVALENT CEM PITORT. PASSEIG DEL PITORT 198-200., 08860 CASTELLDEFELS
Àrbitre: JOSEP Mª SERRET G. DE CACERES
03/05/2026 · 10:00
Terreny de joc: CN SABADELL ( CENTRE DE CAN LLONG). CARRER BUDAPEST S/N. , 08206 SABADELL
Àrbitre: ADRIÀ HERNÁNDEZ ORDOÑO
02/05/2026 · 17:00
Terreny de joc: PAVELLÓ MUNICIPAL DE SALLENT. C.VERGE DEL PILAR S/N. SI NO ESTÀ OBERT EL PAVELLÓ, S'ENTRA PER L'ESCALA COSTAT PAVELLÓ, 08650 SALLENT
02/05/2026 · 17:00
Terreny de joc: CTT CASTELLGALI. CARRER DELS AFORES 11. COSTAT FÀBRICA RETO, 08297 CASTELLGALÍ
Àrbitre: IRINA KOZHUKHOVA
02/05/2026 · 17:00
Terreny de joc: LOCAL TENNIS TAULA PABELLÓ DE LES COMES. CARRER CARLES RIBA, S/N. ENTRADA PER LA PORTA DE L'ANFITEATRE, 08700 IGUALADA
Àrbitre: GUILLEM SANTIAGO FERNANDEZ

Jornada 22

10/05/2026 · 10:00
Terreny de joc: CTT ELS AMICS TERRASSA. CTRA. MATADEPERA, 323. , 08225 TERRASSA
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA
09/05/2026 · 16:30
Terreny de joc: GIMNÀS DEL COL·LEGI POMPEU FABRA. C/ DR. JOSEP LLUC S/N. ENTRADA PER LA PORTA GRISA, 25230 MOLLERUSSA
Àrbitre: JONATHAN CORTES BAZ
09/05/2026 · 17:00
Terreny de joc: COMPLEX ESPORTIU I SOCIOCULTURAL D'ENCAMP. PASSEIG DE L'ALGUER, S/N. , AD200 ENCAMP
Àrbitre: TOMÁS LEONE
09/05/2026 · 16:00
Terreny de joc: CENTRE DE TECNIFICACIÓ ENRIC VALL. C/ MESTRA MARIA CODINA, 1. , 25400 LES BORGES BLANQUES
09/05/2026 · 16:00
Terreny de joc: PAVELLÓ DEL CLUB GIMNÀSTIC DE TARRAGONA. PARTIDA BUDALLERA S/N . DEVANT DEL CAMP DE FUTBOL, 43007 TARRAGONA
09/05/2026 · 18:00
Terreny de joc: CEIP ÀNGEL GUIMERÀ. C/ÀNGEL GUIMERÀ, S/N. ENTRAR PEL LATERAL DRET, TROBAREU UNA PORTA AMB UN TIMBRE ON HI HA EL LOGO DEL CLUB., 25600 BALAGUER
Àrbitre: CARLOS GARCIA MOMBLONA